Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzian szóstoklasisty 2013. Odpowiedzi, arkusze, pytania

Utworzony przez AS, 4 kwietnia 2013 r. o 09:15
Strasznie odważny przez internet jesteś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktora tego artykułu zapraszam ponownie do szkolnych ław, aby odrobił zaległości w nauce. To delikatnie mówiąc śmieszne, że gazeta zamieszcza artykuł, w którym jest pełno błędnych odpowiedzi. Ale pomijając fakt ignorancji redaktora, to porównując tegoroczny test po testów z poprzednich lat, bardzo wysoko podniesiono poprzeczkę szóstoklasistom. Czyżby to nawiązanie w pierwszej części do sławnej,,mowy nienawiści" miała udowodnić, że mamy dzieci delikatnie mówiąc nierozgarnięte ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test był trudny ale mysle ze bede miał około 20 punktów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hamstwo w państwie ! Test był trudnejszy od poprzednich !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten test był bardzo trudny i ja to sie tak stresowałem ze szok jeszcze do tego jakas baba sie na mnie lampiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba :D napisał:
Bardzo łatwy według mnie Mi wyszło też 25 l.
śmieszny jesteś Powinno wyjść 4760 l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DuDuś napisał:
ten test był bardzo trudny i ja to sie tak stresowałem ze szok jeszcze do tego jakas baba sie na mnie lampiła
No nasz też ;<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny napisał:
Hamstwo w państwie ! Test był trudnejszy od poprzednich !!!
Jesteście bardzo mądre i mądrze piszsecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dudud napisał:
test był trudny ale mysle ze bede miał około 20 punktów
Yhy 20 pkt. Jasne -,-"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyny macie racje k**** i kl********* i j*******
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dudek napisał:
dziewczyny macie racje k**** i kl********* i j*******
Kochamy cię Dudku <3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dudek napisał:
dziewczyny macie racje k**** i kl********* i j*******
Ale jesteś jakiś dziwne :/ O.o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wyliczyłem że mam 32 pkt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten test był łatwiejszy niż testy próbne ! Myślę, że będę miała około 30 pkt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Angelica napisał:
Mi wyszło, że 5 ponieważ miała wyjść liczba podzielna przez 9 A jak z listem? Jakie książki polecaliście? http://3.bp.blogspot.com/-X56xuf6y1VA/Tc-biQ6AlbI/AAAAAAAAAAc/CAgTBpqOnS8/s1600/Victorique_Gosick_-_06_XviD971B9CE5.avi_snapshot_05.16_2011.02.21_20.07.49+%25281%2529.jpg
Polecałam książkę "Japonia w sześciu smakach". Ten list był ogólnie bardzo łatwy. Zresztą, można było nawet sobie wymyślić własną książkę, i tak nikt by tego nie sprawdzał. xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego odpowiedź na pyt 12 jest sobota a nie czwartek jak Jurek nakrywał we wtorek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ten artykuł z odpowiedziami został dodany przed testem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 zadanie jest na tej stronie błędne! Przecież skoro Jurek nakrytwał do stołu we wtorek to przecież czwartek był najbliższym dniem zmywania Jurka, a nie sobota! Zgadzam się z 6 klasistą Przeliczcie to sobie jeszcze raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie ten sprawdzian jest lekko przesadzony wszyscy zachowują się jak na maturze a my w końcu mamy dopiero trzynaście lat i ten sprawdzian nie jest na tyle ważny aby się tak nim stresować ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...